Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Evden eve taşımacılık parça eşya-yük taşımacılığında kullanmış olduğumuz araçlar 45 metreküplük Kamyon ve 17 metreküplük panelvan olarak adlandırılan kapalı ve dayanıklı taşıma araçlarıdır.
Ekspress olarak çalışan bu hizmet bölümümüzde durumu acil olarak gitmesi ve yetişmesi gereken eşyaların taşıması gerçekleştirilir.Parça eşya taşımacılığını genel olarak uçak kargoya yetiştirmek istedikleri ürünleri veya çeyiz eşyalarını getirmek isteyen evlenmiş müşterilerimiz hizmet olarak alırlar.

Bu normal bir ambar sistemi değildir aracın dolması beklenmeden çıkış yapılıp gideceği adrese belirlenen saatte teslimatı sağlanır.Denizli evden eve taşımacılık Türkiye’de sektöre adım atan öncü illerden bir tanesidir.Evden eve taşımacılık firmaları arasında ilk kuruluşlardan bu zamana hizmet veren firmamız sadece Denizli iline hizmet vermeyi 2009 yılında bırakarak Türkiye genelinde hizmet vererek günümüz teknolojisi ile birlikte yenilikçi bir firma olma yolunda daima emin adımlar ile ilerlemiştir.

Müşteri memnuniyeti ve müşteri görüşlerine önem verip,bildirilen hata,yorum ve önerilerin üzerine bizler de fazlasını katarak her zaman eleştiriye açık bir firma olarak ön plana çıkıp adımızı duyurduk.

Bir firmayı güçlü,güvenilir,kaliteli ve saygın kılan esas faktör elemanın güvenilirliği ve işinin ehli bir ekip ile çalıştırmaktır.Uzaktan bakıldığında nakliyat sektörü kolay ve kar marjı yüksek görünüyor olsa da içinde fazlasıyla risklerin bulunduğu zor bir sektördür.

Denizli Sözleşmeli ve Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Bizim işimiz siz değerli müşterilerimizi aldığınız hizmetten memnun etmektir.Taşıma sürecinin başlangıcında siz müşterilerimizin evine ekspertiz personellerimiz gelerek kat durumu,eşya miktarı,taşınma tarihi,gideceği adres bilgilerini gözeterek bu doğrultuda sizlere bütçenize uygun fiyat dahilinde anlaşmayı gerçekleştirip sözleşme ve sigorta işlemlerini sizlerle beraber karşılıklı olarak yapıp taşınma tarihini,araç durumunu sizlere aktarmaktadır.
Evden eve nakliyat ekspertizin evin eşya miktarı ve kat durumunu dikkate alarak gerekli olduğu duruma bağlı asansörlü veya asansörsüz araca ve boyutuna karar vererek hangi tip araç ile taşınmanızın gerçekleşeceğini beyan etmektedir.Taşınmanın gerçekleşeceği aracın adrese varacağı tarih netleştirilerek size belirtilir fakat aracın yol üzerinde bulunduğu süre zarfında oluşabilecek kısa süreli aksaklıklar da göz önünde bulundurularak net bir saat verilemez.

Faydalı Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir